O mnie

Witam Cię!

Na co dzień wykonuję zawód adwokata pomagając przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes. Ponadto udzielam również wsparcia prawnego rodzinom oraz pracodawcom i pracownikom. Jestem uczestnikiem licznych postępowań sądowych jako obrońca oskarżonych i pełnomocnik pokrzywdzonych  w sprawach karnych. Wszystkim klientom wdrażam rozwiązania najkorzystniejsze z punktu widzenia ich celów i potrzeb.

Od najmłodszych lat marzyłem, że będę pilotem samolotu. Jednakże moje pragnienie przerwała akrofobia czyli lęk wysokości. Mimo wszystko do tej pory samoloty robią na mnie ogromne wrażenie, zwłaszcza wszelkiego rodzaju wojskowe maszyny lotnicze. Ostatnio w kręgu moich zainteresowań znalazły się również drony oraz ich wykorzystanie w celach prywatnych jak i w biznesie.

Stąd też powstał pomysł na tego bloga…. z którego dowiesz się m.in. jakie są prawa i obowiązki właściciela drona, czy na używanie drona wymagane jest pozwolenie, w jakich miejscach można latać dronem oraz czy przysługuje Tobie odszkodowanie za szkodę spowodowaną używaniem drona.

Zapraszam Cię do lektury oraz komentarzy!

*****